Hošťálkovice 2:1 Třebovice

31. srpna 2008 v 18:21 | fans |  Zápasy
Zápas našeho týmu hošťálkovic proběhl na jedničku jak ze strany hráčů tak i z naší fans strany...Vyhrály jsme 2:1 což jsou 3 body...takže ok...Prohrávali jsme 1:0 po penaltě...ale v druhém poločase jsme zápas otočili...my jsme už v první minutě udělali jedno choreo které se vůbec nevydařilo protože nás bylo na první minutu jen 3...takže se to posralo byl i vítr takže vlajku smotal a nešlo s ní nic dělat jiank choreo mělo být s balonků a jedné vlajky na tyči...potom jsme roztáhli šály...na konci poločasu přišli krepáky modrý-bílý-modrý....což se vydařilo jakž takž bohužel nám to posral jirka který to vůbec nenatáhl takže poslední krépák zničil ten efekt...V druhém poločasu vytahujeme 2krát vlajky na tyčích a jednou šály...na konci zvedáme nad sebe papírový nápis hoši děkujem a berem 2 vlajky na tyči konec měly spetřit prskavky ale za toho slunka a ubohé kvality prskavek jsme to radši neudělali...Po zápase jsme jěště minutu fandili a také hráči nás pochválili a zatleksali...Poté nám trenér koupil kofoly což děkujem....Byla to dobrá práce nás i hráčů...ale chtělo by to víc členů.....H 4EVER !