Hošťálkovice 3:0 Krásné pole

14. září 2008 v 21:01 | luke |  Zápasy
Oslaaavaa!!!..takže dneska parááda výhra 3:0 nad krásným polem...hoši děkujem...takže tady je tradiční report ze zápasu....v první minutě byla nachystané krepáky bohužel nši hráči hráli v černém a soupeř v modrobílém a krepáky byly modrobílé takže jsme to choreo neudělali aby to někoho nevyvádělo v omyl:-)...po první poločas skvěle fandíme a taky skore tomu odpovídá...:-)...po celý poločas náš tým je lepší...na konci prvního poločasu zapalujeme 3 fontány...skvělá podívaná...Poločas 2:0....v druhém poločase jěště líp řveme jak v prvním...dáváme další branku...na konci jsou zapáleny 3 červené ohně...skvělé...po celý zápas velmi nadprůměrně fandíme vytahujeme vlajky šály a papírovou plachtu s nápisem ''Přidejte se k nám lidi''(samozřejmě se nikdo nepřidal:-(...v zápase měla premiéru nová vlajka(kdo tam byl ví o co se jedná)...a také spousta nových chorálů...tento domácí zápas hodnotím na jedničku!!ze strany hráčů tak i z naší strany...jěště můžu dopsat dík panu trenérovi za kofoly o občerstvení..děkujem...H 4EVER!!!