Vřesina 3:1 Hošťálkovice

7. září 2008 v 21:53 | luke |  Zápasy
Takže dlouho očekávaný zápas na vřesině konečně nastal...Na místo jedeme autem v plném počtu 5 lidí...což musím zatleskat protože jsem nečekal že tam tolik lidí pojede...před zápasem sedíme v místní hospůdce nad hřištěm a díváme se jaké místo obsadíme nakonec se zdá výhodné místo za brankou...20 minut před výkopem pověšujeme vlajky a chystáme se na první minutu na kterou máme připravenou první choreografii...hráče přívítáme potleskem...po uvodním hvizdu vytahujem dva papíry na kterých jsou nápisy ''vždycky s vámi'' a ''všude s vámi'' choreo doplňují mini šály:-)...v ůvodu vstřelíme první branku v zápase po krásné akci zakončuje viktor...poté inkasujeme a do poločasu je skore 1:1...o přestávce foukáme balonki...a začátek prvního poločasu zpestřuje naše větší druhá akce kdy vytahujeme balonki a choreo doplňuje modrobílá vlajka na tyči...v druhém poločase dostáváme další dvě branky což nás mrzí ale určitě jsme měli plno šancí kterým chybělo jenom dobré zakončení...po konci zápasu nám jdou zatleskat naši hráči-děkujem...takže když to shrnu tak jsme supportem překvapili hlavně v druhém pločase...v zápase jsme výtahli několikrát vlajky na tyči a naše minišály...sralo nás ale že nás buzerovali kolemjdoucí při zápase a také trapná buzerace na adresu našeho golmana ...doprava domů trvala hodinu a půl...po celou cestu jsme fandili a zpívali naše oblíbené pokřiky a to i v porubě...a také naše propagace bylo na jedničku..k propagaci naší činnosti nám pomohli nálepky které byly na každém rohu snad...když náhodou pojedete tramvají číslo 5 sedněte do druhého vozu snad si musíte všimnout všudypřítomných nálepek...nakonec špatná zpráva:někdy jsme zapomněli naši menší ale kvalitní vlajku..škodaa...když to shrnu tak to byl kvalitní výjezd s kvalitním fotbalem a kvalitní činností z naší strany...H 4EVER !!!!