11Pustkovec100195:521( -11 )
12Koblov100198:591( -14 )

Hošťálkovice 1:3 Stará bělá

27. října 2008 v 21:23 | Hošťálkovice Forever !!! |  Zápasy
Schází se nás 4 na začátku roztahujemčernou plachtu s nápisem ultras hošťálkovice potom příchází 4 členi divize mariánky...poté roztahujem plachtu z papírů černo bílou...s nápisem 100% ultras....přitom zapalujem modrou dýmovnici...na konci prvního poločasu zapalujem 2 race...v druhém poločasu roztahujeme modro bílé krepáky...po celý zápas hodně fandíme...skvělý support..náš druhý inkasovaný gol dprovází skandování fuck off bělá...a ke konci docháází z naší strany k hodně nadáávkám...na konci zapalujem 3 hirošimy plus 2 race skvělý konec....na konci tradiční děkovačka...po zápase kofola...škoda jen že jsme prohráli...jediný náš gol vstřelil franta hrnčář...diky divize mariánky za podporu...na jaře zdar...H4EVER !!

Zítra náš skvěle připravený zápas...

25. října 2008 v 21:34 | Hošťálkovice Forever !!! |  Zápasy
Možná náš poslední zápas na podzim se odehraje zítra od 12:15 doma se st.bělou...bude náás 12 (z toho 6 divize mariáánky)....s polankou to zatím jěště není domluvené ta družba takže nikdo z nich nepřijede...je připraveno plno choreií a pyrotechniky a poměrně kvalitním supportem...všichni se těší protože je to možná náš poslední zápas na podzim do kunčiček se asi nejede ikdž bysme chtěli jet nepustí nás naše fotbalové povinnosti:-(....H 4EVER!!!plus...DIVIZE MARIÁNKY 4EVER !!!!

Klimkovice 4:1 Hošťálkovice

19. října 2008 v 17:42 | Hošťálkovice Forever !!! |  Zápasy
Bohužžel na tomto zápase nebyl nikdo z nás takže řeknu jenom výsledek prohráli jsme bohužel 4:1...

Do Klimkovic se nejede !!

17. října 2008 v 20:40 | Hošťálkovice Forever !!! |  Výjezdy
Je to bohužel velká smůla ale do klimkovic se nejede..hraje se 18.10.2008 v 12:45 a nikdo z nás tam nejede a to z důvodu dopravy a důvodu našich fotbalových poviností než bysme tam dojeli byl by konec...je to škoda ale na zápase se st.bělou nazdar..H 4EVER!!!

Hošťálkovice 3:1 Hrabová Aneb "Bylo nás 5"

12. října 2008 v 19:44 | Hošťálkovice Forever !!! |  Zápasy
Na domací zápas docházíme v poočtu 5 lidí což je pro nás po dlouhé době velký počet...na začátek roztahujem nápis "smetem je jako každého" plus obrázek panáčka se smetákem..v uvodu dostáváme branku...v druhém poločase roztahujem krepáky blíý a modrý..zápas otáčíme...takže na konci dáváme olé hošť ...svlečeni do pul těla:-D...na konci děkovačka rpztažen nápis hoši děkujem a tradičně kofola skvělý den...H 4EVER !!

Slovan Ostrava 3:1 Hošťálkovice

12. října 2008 v 19:38 | Hošťálkovice Forever !!! |  Zápasy
Na zápas jedeme 3...na začátek vytahujem vlajky....na konci prvního poločasu zapalujem modrý dým..na začátku druhé pule odpalujem 2 dýmovnice což se rozhodčímu moc nelíbí(byl to kokot)..na konci děkovačka plus 3 světlice...pro náš malý počet nic moc výjezd..

Tabulka po 7.kole(po našem 6)

7. října 2008 v 20:41 | Hošťálkovice Forever !!!

Pustkovec 0:1 Hošťálkovice

7. října 2008 v 20:35 | Hošťálkovice Forever !!!
Na výjezd vyrážíme ve 3 lidech...Na místě jsme už hodinu a 20 minut předem roztahujem všechny vlajky....zkoušíme už pul hodiny před začátkem trochu fandit:-)...zápas začal o 15 minut později než měl ...Na začátku zapalujem dvě dýmovnice a po celý první poločas skvěle fandíme...na začátku druhého zapalujem dva stroboskopy celkem to ušlo....poté fandíme až dokonce...ke konci střílí fero gol takže jsme vydřeli výhru jedna nula...na konci odpalujem dýmovnice a hráči nám za naší podporu zatleskali...H 4EVER !!!

Info o výjezdu na slovan...

3. října 2008 v 13:21 | lukje |  Výjezdy
ve středu máme výjezd na odložený zápas na slovanu ostrava...hrajee od 16:15..takže sraz je v 14:30 na zastávce(nebo 14:15 u lukáše)....jede se mhd...bude nás asi 8( 5 z hošťál...doplněno o 3 z mariánek...velkí dík jim patří za pomoc a ochotu...H 4EVER !!!

Info o výjezdu na pustkovec...

3. října 2008 v 13:18 | luke |  Výjezdy
Jěšě jednou omluva za neaktivnost tohoto webu...v neděli máme v plánu výjezd pojede nás asi 5 kdo chce jet ať je v 13:00 u lukáše odtamtud pěšky do martinova kde se bude pokračovat mhd až na stadion...

Hošťálkovice 6:3 Markvartovice !!

3. října 2008 v 13:15 | luke |  Zápasy
Na zápas přišli 2 lidi z toho jeden na konci prvního poločasu odešel:-(...bohžel jsem tam nebyl ani já:-((fotbalové povinosti:-D)....přicházím až v 85. minutě kde dochází i další člověk zkoušíme na poslední chvíli fandit...hlavní je že jsme vyhráli...na konci je děkovačka poté kofola(děkujem)....a můžeme se už těšit na pustkovec kde nás pojede asi 5 věrných...H 4EVER !!!

Hošťálkovice 8:2 Koblov

3. října 2008 v 13:11 | luke |  Zápasy
Naše skvělá výhra 8:2 nad koblovem !!...skvělý zápas po celou dobu zápasu jsme lepší...sešlo se nás 7 coož je skvělé největší počet v sezoně na začátku rotahujem velkou černo bílou plachtu s nápisem 100 % ultras...poté roztahujeme modro bílé krepáky kvůli větru se to bohužel nepodařilo:-(...na konci poločasu odpalujeme modrou dýmovnici a jednu fontánu. na začátku druhého poločasu odpalujeme dvě dýmovnice plus červenou světlici...konec kvuli větru nešlo zapálit víc věcí odpalujem...po celý zápas skvěle fandíme což hráči se nám odvěčili skvělou děkovačkou...po zápas byly roztaženy všechny vlajky....skvělý den...v ponděli nejpozději bude doplněno spousta fotek...!!!H 4ever !!!