31. srpna 2009 v 20:13 | Hošťálkovice Forever !!! |  MSA Dolní Benešov
Spartak Hulín 2:0 FC MSA Dolní benešov

Na výjezdě nikdo z Ultras MSA.

FC MSA 1:0 SFC Opava "B"

Na tento zápas se sešlo 10 kibiců benešovu. Nebylo předveno žádné choreo ani pyro.

Hošťálkovice 2:2 Koblov

31. srpna 2009 v 20:08 | Hošťálkovice Forever !!! |  Zápasy
V den zápasu se scházíme už hodinu před zápasem. Vyvěšujeme 2 vlajky a to TJSH a britskou a také před sektor plachtu ULTRAS. Na začátku je nás 10 spíše věkově mladší. Při nástupu hráčů odpalujeme za plachtou ULTRAS 5 žlutých ohňů a máváme vlajkama. Po golu hoří jeden žluták.V prvním poločase je poměrně kvalitní a častý support. V druhém poločase nás je chvilku asi 5 minut po písknutí jen 6 kvůli dlouhým frontám v hospodě (DEMENCE)..Po té roztahujeme plachtu 1931 ke které je odpálen jeden oheň. V 75 minutě je zápáleno 5 malých stroboskopů. V druhém půli ale support výrazně slábne. v 90 minutě je v rohu odpálena 1kg šedá dýmovnice. Po celý zápas se mávalo vlajkama a šálama. Za skvělý uvod sezony nám přišel zatleskat pouze 3 hráči TJSH.
Fotky(Bohužel všechno pyro atd. je natočeno a ne vyfoceno):

Video bude doplněno

TJ Sokol Hošťálkovice vs. Koblov "DOMA"

13. srpna 2009 v 20:40 | Hošťálkovice Forever !!! |  Info
Zápas se místo 29.8.v koblově odehraje doma 30.8. od 17:00..

Koblov vs. TJSH

13. srpna 2009 v 12:36 | Hošťálkovice Forever !!! |  Zápasy
Jelikož odjíždím na 14 dní na dovolenou a zde se neobjeví žádný článek už předem řeknu něco málo k utkání...Utkání se má hrát 29.8. v koblově a podle pár neoficiálních zpráv se zápas přesouvá na 30.8. a bude se hrát doma protože v koblově mají nějakou akci..takže v tuto chvíli fakt nevím..:(..tudíž to vypadá na malou učast na první zápase v nové sezoně kvuli zmatků rozlosování a taky mezi náma a navíc k tomu přibyla finanční zálažitost členů ultras TJSH a to kvuli tomu že dosud skoro nikdo nezaplatil příspěvek..

FC MSA 3:1 Valmez

9. srpna 2009 v 19:01 | Hošťálkovice Forever !!! |  MSA Dolní Benešov
V sobotu 8.8. odehrál Benešov 1. ligový zápas se soupeřem z Valašského Meziříčí. FC MSA očekávaně začali tříbodovým ziskem a s přehledem vyhráli 3:1. Smutný byl však pohled na téměř prázdný domácí kotel. Sešli jsme se jen ve 3 kusech a později dorazili 2 další. O support jsme se ani nepokoušeli. Aspoň se ukázalo kdo je doopravdy věrný! Přesto že se nefandilo, v kotli po celý zápas visela flaga HELL BOYS. TÍMTO BYCH CHTĚL PODĚKOVAT VŠEM, KTEŘÍ NEPŘIŠLI A UKÁZALI TAK VŠEM DIVÁKŮM, JAK VYPADÁ BENEŠOVSKÝ KOTEL BEZ VANDRÁKŮ (tím nemyslím Vostřáka a Zeliho, ale všechny ostatní a to bez vyjímky!) ...Vaše ½ HELL BOYS!

Chcete to skončit nebo o co vám jde ???Info o výjezdu na MSA-Valmez..

7. srpna 2009 v 12:00 | Hošťálkovice Forever !!! |  Důležité
V poslední době čím dál tím víc lidí (starší) se vymlouvá že nemůže na zápas protože bude právě mít oběd atd. , nemůže udělat choreo nebo pomoct s ním, nemůže jet koupit pyro nebo materiál na choreo nebo vlajky, nemůže dát předsezonní příspěvek protože si na něco šetří nebo nemá peníze (je to kurva tak těžké počítat před každou sezonou s 250 kč a to jen jednou za rok), nemůže jet podpořit naší družbu protože nemůže a když se zeptám kam jde řekne že to je jeho věc !!!
Jestli vás to nebaví tak táhněte z toho pryč (nemyslím ty kteří jsou třeba z poruby atd. a mají to dál a je těžší komunikace s nimi)!!!
Klidně tam zůstanu s pár lidmi (2-3) a budeme fandit z tou "školkou" (nechci nijak ztrapňovat naše mladé ale takhle vás nazívají všude dokola).
Za 2 a půl měsíce byl na novou sezonu odevzdán jeden(!!) jediný příspěvek !!Tak už se nad sebou do prdele zamyslete jestli pujdete radši ven s "kamaradama" nebo s maminkou koupit "tričko" a nebo jít tam kde jste vítani , jít si pořádně zafandit a odpálit nějaké pyro a mít od všech lidí okolo nějaký respekt a tam kde na to budete zpomínat až budete v domově důchodců !!...
Info o výjezdu na MSA:
Zatím bohužel na tento výjezd mají zájem 2 lidi(a to bohužel já a jeden mladší :( ) , proto chci vyzvat všechny co si to čtou aby zítra nelenili a jeli do nedalekého benešova!!!
Tímto se velice omlouvám družebním přátelům za naše velké kecy už měsíc dopředu že nás pojede aspoň 8 :( opravdu je mi z toho trapně jak všichni slibují že pojedou a týden předtím začnou psát : "já nejedu, já nemůžu atd".
Proto tento "udajný organizovaný výjezd" odkládáme na někdy jindy..:(
TJSH a MSA

Přátelák: TJSH 2:10 TJ Ludgeřovice

6. srpna 2009 v 12:39 | Hošťálkovice Forever !!! |  Zápasy
4.8.2009 se odehrál na domácím hřišti přátelský zápas mezi TJ Sokol Hošťálkovice a TJ Ludgeřovice...jak šlo vidět tak od začátku byly ludgeřovice aktivnější a kvalitnějším týmem...nás se sešlo 4 (z toho 3 LFG..:-O) jelikož jsme se to dozvěděli den před tím večer...a také bylo plno lidí obvoláno a samozřejmě jak jsme u nás zvyklí tak se řeklo jo přijedem v pohodě ale v den zápasu bud se nebere telefon nebo ja někam jedu..o supportu snad nejde ani mluvit..:)..v první poločase skoušíme fandit docela často.Ale toto fandění spíš připadá jako výkřiky z mateřské školky.Druhý poločas je jěště horší protože někdy třeba ani za 8 minut nebyl žádný pokřik nebo chorál.Po celý zápas vyvěšeny 2 vlajky a to Britská flaga...k tomu nebudu radši ani nic říkat...:D...a druhá flaga TJSH...některé videa z toho jsou ale ty tady dávat nebudu..:D..radši..:)..řekl že by to docela skazilo naší image..:)..
Co k tomu říct na závěr ? Asi jen že to bychom měli hodit za hlavu a že to bylo takové menší spestření prázdnin.