Říjen 2009

TJSH 5:1 Hlubina-B "VÍTEJTE V PEKLE"

26. října 2009 v 14:33 | Hošťálkovice Forever !!! |  Zápasy
Na tento velmi atraktivní zápas s hlubinou-b se scházíme už v 12:30 v kotli a věšíme vlajky a velkou plachtu vítejte v pekle..za chvilku dorazí Ultras MSA v počtu 5 fanoušků. Fans hlubiny-b doráží 30 minut před výkopem a věší vlajku ondoň. Celkově jich odhadem kolem 20.
Nás se schází největší počet v sezoně - 20. Na začátku odpalujem za plachtou VÍTEJTE V PEKLE 16 žlutých ohňů a k tomu máváme 10 vlajkami na tyčích.
Po této akci se nám dostává od lidí a od hráčů potlesk. Celý první poločas se výborně a hlasitě fandí. V druhém poločase odchází nesmyslně 8 členů a tím pádem je nás jen 12 a tím support výrázně klesl. Na začátku druhé půle se zkladá nápis ACAB doplněn 4 dýmovnicemi, se kterým jsme upozornili na přítomnost 5 strážníků PČR. Až do konce se fandí ikdyž slabě.
Hlubinští ultras po celý zápas odpalovali plno nejrůznějších druhů pyrotechniky. Po písknutí oba týmy přicházejí děkovat svým fanouškům. Po celý zápas v kotli visely vlajky TJSH a britská HOOLIGANS TJSH a vlajka skupiny benešovských ultras HELL BOYS.

Video fans hlubiny..my od 1:02..pyro a VÍTEJTE V PEKLE

TJSH vs. UNIE "B" (DERBY FANOUŠKŮ)

18. října 2009 v 16:12 | Hošťálkovice Forever !!! |  Info
V neděli 25.10 od 14:30 se bude hrát "DERBY FANOUŠKŮ"..!
Zápas mezi TJ Sokol Hošťálkovice a TJ UNIE Hlubina "B" je mezi námi njedůležitější zápas roku, protože se očekává velmi početná návštěva z Hlubiny. Určitě také dojedou Ultras Hlubiny "B" a proto se chceme sejít v co největším počtu a bojovat o 1. místo v Ultras v naší soutěži. Čeká se i početná návštěva družebních přátel z MSA Dolního Benešova. Proto vyzívám všechny co někdy měli něco společného s ULTRAS TJSH a přišli v neděli na hřiště do Hošťálkovic...Zápas určitě bude z obou táborů velmi dobře podporován jak supportem tak i choreografiemi a pyrotechnikou.
TJSH a MSA !!!!

FC MSA 0:0 Velké losiny

17. října 2009 v 20:15 | Hošťálkovice Forever !!! |  MSA Dolní Benešov
Do benešova jedeme ve 4 lidech vlakem..Na stadionu jsme těsně před výkopem...celkově je nás 11 a support je na dobré urovni. Do konce zápasu se jede poměrně dobrý support..Na zápase visí pouze jedna flaga a to HELL BOYS..po zápase čekáme na vlak v jedné benzínce..:)jdeme cestou na nádraží s 2 ultrasákama MSA..Pak odjíždíme do hlučína a poté do hošťálkovc...
TJSH a MSA

TJ Sokol Hošťálkovice 4:0 TJ Slovan Ostrava "B"

12. října 2009 v 15:10 | Hošťálkovice Forever !!! |  Zápasy
Na tento zápas se schází pouhých 6 osob což je docela slabé a jde vidět že pokračujeme v minulých dvou zápasech...Jediné co se změnilo tak bylo to že se fandilo od začátku do konce. Asi v 12. minutě se docela špatně zranil jeden z našich hráčů a byla na 15 minut přerušena hra a čekalo se na příjezd sanitky , která po dlouhé době nakonec ale přijela rovnou na hřiště kde byl hráč do ní naložen a odvezen. Držíme palce při lečení. Poté se dál hrálo a hošťálkovice předváděli nádherný výkon což se o nás říct nemohlo jelikož náš support byl na náš malý počet slabý. V 52. minutě roztahujeme menší nápis Ultras TJSH a k tomu máváme vlajkami.

Na konci těsně před písknutím zapalujeme 4 fontány a hráči nám jdou poté poděkovat.

Příští týden 17.10 z malého zájmu lidí se bohužel nevydáme na výjezd do pustkovce a uvidíme se s týmem až na posledním zápase podzimní sezony s TJ UNIÍ HLUBINA "B" na který se sejde doufám více lidí než přišlo teďkom na 3 domácí zápasy.

Hošťálkovice vs. Slovan Ostrava "B"

8. října 2009 v 21:20 | Hošťálkovice Forever !!! |  Info
Zápas se odehraje 11.10 od 15:30..
Na tomto zápase budou k dostání nové nálepky..cena za jednu serii -25 kč.

Anketa o název pro hlavní aktivní skupinu v Ultras TJSH...!

5. října 2009 v 15:43 | Hošťálkovice Forever !!!
V UltrasTJSH se nabralo pár lidí..kteří budou tvořit tzv. základ Ultras TJSH...
Návrhy názvů jsou buď : Mizerové
Danger Group
Young Fanatics

MSA 2:0 FC Elseremo Brumov "TJSH on Tour"

3. října 2009 v 20:05 | Hošťálkovice Forever !!! |  MSA Dolní Benešov
V sobotu 3.10 jsme jeli podpořít družební přátele z MSA. DB vyhrál 2:0.

Na srazu místních fans z hošťálkovic na hřišti se nás schází 5. Jedeme busem do hlučína kde čekají další 2 lidi z výškovic. Společně jdeme na vlakové nádraží hlučín kde usedáme ve voze a jedeme směr Dolní Benešov...Vystupujeme v Zábřehu u Hlučína a jdeme 15 minut pěšky na stadion kde jsou zatím 2 ultrasáci z MSA. Usedáme a vyčkáváme na Začátek utkání...Celkově je nás v kotli 12 (z toho 7 bylo Ultras TJSH) začínáme fandit a support po golu jde vysoko nahoru. Hážou se na hřišti konfety a hlasatel nás opakovaně upozorňuje. Několikrát si něco zařvem na Brumovské fans kteří ale na to nějak nereagují. Na začátku druhého poločasu odpalujeme 2 žluté ohně a na to reagujou pořadatelé, kteří před nás přišli ve 4 lidech a začínají pičovat, na to my zpíváme chorály a naprosto je ignorujem.

Poté se jede 5 minut v kuse nový družební chorál který se výborně chytil a určitě si ho každý velmi oblíbil. Kolem 82 minuty opouštíme sektor v 7 lidech a jdeme skusit ulovit hostům vlajku. Až do konce zápasu pozorujem hosty. A sházíme asi 30 metrů od nich v 8. A čekáme co se bude dít dál. Brumovští jsou zalezlí u šaten a čekají na hráče aby mohli v poklidu nastoupit do autobusu. Několikrát si vyměníme pár nadávek s něma. . Potom jdeme na vlakáč a cestou na benzínce stojí bus na který jeden z MSA nadává a pár Brumováků vychází z busu se ale jen podívat.
A tak jdeme na vlak. Cestou zpátky visí z oken 2 naše šály a 2 konfety. V hlučíne čekáme 30 minut a poté jedeme domů busem , ve kterém visí konfeta z okna kterou na půlce cesty řidič ztrhává z venku.