Březen 2010

Hošťálkovice 2:1 Třebovice "Máme i na kraj"

30. března 2010 v 21:18 | Luke_TJSH
Na přátelák s třebovicemi, které hrajou o 2 ligy výš než TJSH se nás schází 13 z planovaných 16-18 a roztahujeme naše dvě vlajky. V prvním poločase je uplná nechuť fandit a proto jsme ticho až do poločasu. V 25.minutě odpalujeme 2 žluté ohně. Po poločase odpalujem 1 žluťák s kterým začíná naše občasné fandění. Naši hráči v druhém poločase drtí fotbalisty třebovické Slavie nádherným fotbalem kde padnou naše 2 branky. V 90.minutě odpalujeme zbylých 5 žlutých ohňů a hráči nám jdou poděkovat,že jsme došli na přípravný zápas před sezonou.

SFC Opava "B" 1:2 FC MSA Dolní Benešov

24. března 2010 v 20:44 | Luke_TJSH |  MSA Dolní Benešov
V neděli ráno se scházíme v počtu 3 kusů z plánovaných 8-10, to proč nás tolik nebylo snad ani nemusím vysvětlovat :(.Odjíždím teda do hlučína kde čekáme na vlak. Po cestě v Dolním Benešově nastupujou pouze 3 fanoušci MSA, které omlouvá předchozí akce narozenin jednoho z Hell Boys a pro většina nedopadla zrovna nejlíp. Do opavy jedeme teda musím přiznat v ubohém počtu 6 lidí. Po příjezdu v poklidu se procházíme městem, kde kolem nás v blízkosti stále objíždí městská policie a lepíme nálepky. U stadionu jsme asi 30-40 minut před výkopem a tak si jěště obejdem stadion v případě že by se objevil nepřítel. Bohužel nikdo nikde a tak jdeme přes pokladnu na stadion kde to zatím vypadá že tam kromě 20 lidí budeme sami. K začátku si jěště pár lidí cestu na tento zápas najde ale celkově by mohlo být na městských sadech přibližně 80-90 diváků z toho tvořila asi desítka domácí "kotel" a asi 5 "??-fans,ultras,hools-??" za menší černo-červenou vlajkou. My věsíme naší vlajku TJSH a benešováci vlajku CICM..V našem počtu se fandit nedalo a tak aspoň sem tam něco zařveme. Okolo 35. minuty odpalujeme 3 žluté ohně. To se nelíbí vedení a pořadatelům SFC a vyhroužujou že pokud jěště něco bude odpáleno budeme předáni policii a že jsme vyfoceni a natočeni do podrobna. Celý zápas hráči MSA bojovali a také to dotáhli do vítězného konce kdy zápas otočili z 1:0 na 1:2. Okolo 82.minuty sundáváme vlajky a k sektoru nás přichází hlídat SBSka. Po hvizdu přichází děkovačka s hráči a poté odcházíme ze stadionu, kde okamžitě spatříme za sebou ekipu asi 10 lidí z toho 2 se odtrhnou a dál se nám nevěnují. Toto nás ale v žádném případě nepřekvapilo, jelikož jsme to čekali už od příjezdu do opavy. Chvíli se dohadujeme co bude dál, ale na to není moc čas protože se ekipa SFC stále přibližuje k nám, nakonec tedy volíme možná zbaběle ale asi lepší než přijít o 3 vlajky na plot a o několik šál utěk. V nejbližší zatáčce tedy se rozdělujeme na dvě části a běžíme do centra města. Po našem rozdělení to vzdávájí 4 opaváci. Další 4 ale se věnují nám(TJSH) protože Ultras MSA mezitím zmizeli někde do postraních uliček. Tedy stihácí akce je tentokrát namířená na nás. Dobíháme k nádraží a z města slyšíme jen hukot policejních houkaček. Ukrýváme se v nádražním bistru a mezi tím voláme si z ultrasákama MSA kde jdou a co se děje. Je nám zděleno že opaváci běží za náma k nadraží a že tam do minuty budou. Do toho všeho nám jel jěště za 7 minut vlak. Tudíž vycházíme ven a na peroně vydíme na nás vyčkávat ony 4 fanatiky sfc. Do vlaku nás doprovází nádraníi SBSka a mezi tím do předního vozu nastupuje Ultras MSA. V tu chvíli nás jěště napadlo se postavit 4 opavákům a nabídnout jim ferový střet ale vlak v tu dobu měl zrovna odjíždět a tak nakonec z toho sejde...
Tento den a hlavně události po zápase by se v žádném případě nestaly a to myslím to nahánění opavskými, kdyby jsme nevyrazili v tak malém počtu. Naše chyba !!
Doufejme, že příště se to už nebude opakovat a příští sezonu budeme opavské fanatiky nahánět my !