Duben 2010

DTJ Vřesina "B" 3:3 TJSH

20. dubna 2010 v 17:40 | Hošťálkovice Forever !!! |  Zápasy
V neděli už 2 a půl hodiny před zápasem se scházíme v porubě a to v počtu 14 lidí. Odjíždíme tedy tramvají do vřesiny. Po výstupu už se rozhoří pár ohňů a po cestě jdeme asi 1 km s nápisem TJSH ON TOUR jdeme na stadion.
Při příchodu na stadion zápalíme několik bengálských ohňu a žluťáků a s pokřikem "Vy kurvy už nás tu máte" vcházíme do areálu kde všichni prozatimní návštěvnicí stadionu nás nechápou a v žádném případě neví co to má znamenat. Po příchodu se rozhoří další žluťák a pokřiky Hošťálkovic dáváme už o sobě vědět. Do zápasu jsou 2 hodiny a tak jdeme na pivko nebo si na volné umělce dáme fotbálek. Zhruba 20 minut před zápasem věšíme vlajky TJSH,britskou a nápis TJSH ON TOUR. Na záčátku zápasu fandíme, když pořád házíme konfety na hřiště a občasně něco spadne i na bránu domácího celku. Kolem 25.minuty odpalujeme 1 velkou dýmovnici což se nelíbí domácímu celku, protože na to nejsou moc zvyklí, ale na upozornění rozhodčí raguje mávnutí rukou.
Poté k nám přichází majitel vřesiny nebo co to bylo za piču a vyhrožuje nám policií atd. (na to už jsme v poslední době docela zvyklí jak na našem výjezdě nebo zápasu MSA DB). Odebíráme se tedy na přání o 15 metru vedle což nevím co mělo za efekt (??).  Na začátku druhého poločasu kolem 60.minuty konečně dochází k představení našeho připraveného chorea. Za 12 metrovém nápisem TO MY FANATICI se znakem Hošťálkovic je odpáleno 6 žlutých ohňů.

Pak až do konce zápasu sledujeme utkání ve kterém TJSH prohrávali 3:0 nakonec to vyrovnali aspoň na 3:3. Po zápase nám přijde pár hráčů zatleskat a poté vše zbalíme a jdeme na tramvaj po cestě domů jěště odpalujeme pyro, občasně neco zařveme a pak se rozcházíme do svých domovů. Za týden naši hráčí hrajou ve Lhotce proti tahounům doufám že nás tam sejde minimálně tento počet, ale předtím jěště pojedeme podpořit FC MSA proti Zlínu v Sobotu.

14. dubna 2010 v 22:05 | Hošťálkovice Forever !!! |  Zápasy
V tomto přátelském zápase kdy naši borci hráli v 9 lidech prohráli s koblovem 2:4.
Ve velkém dešti jsme se sešli bohužel jen 2 v sektoru a sledovali zajímavý zápas v extrémně podmáčeném terénu.

PS: Kde byli obávaní Bastards Koblov ?

Zítra se zde obejví info o prvním jarním zápase.

FC MSA 3:2 Hájek a Synové

11. dubna 2010 v 12:29 | Hošťálkovice Forever !!! |  MSA Dolní Benešov
Na tento zápas nikdo od nás bohužel nedorazil....

Fanoušci MSA se na jaře už tradičně scházejí v minimálním počtu a to tentokrát v 5 lidech a celkově až na malé vyjímky nefandí. MSA vyhrává 3:2 a už je to 3 výhry na jře v řadě. Bohužel se stále Benešov nemůže odtrhnout z 9.místa v tabulce Divize E. Do Dolního Benešova si našel cestu taky "fun" club hostujícího týmu s řehtačkama atd. .

Dolní Benešov odehraje své další domácí utkání za 14 dní s týmem FC Tescoma Zlín "B" kde tentokrát chceme vyrazit ve větším počtu podpořit naše přátele.

Po tomto zápase by si měli všichni ultrasáci a fanoušci TJSH uvědomit, že by taky měli občas zajet na MSA a to hlavně když to nejvíc potřebujou ! A to klidně i sami, protože budou v benešově vždy vítáni !!!

TJSH+MSA

VOKD Poruba 2:3 FC MSA

4. dubna 2010 v 12:18 | Hošťálkovice Forever !!! |  MSA Dolní Benešov
Do poruby zavítali 4 věrní fanoušci MSA DB z toho 1 ks Ultras TJSH. Byla vyvěšena vlajka Hell Boys a po celý zápas až na pár výkřiků se nefandilo. Benešov získal 3 body a upevnil si 9. pozici v tabulce Divize E.