Srpen 2010

FC MSA 2:0 SK Kravaře

19. srpna 2010 v 13:27 | Hošťálkovice Forever !!! |  MSA Dolní Benešov
Podpořit naší družbu nás vyjelo 19 ks. Po příjezdu nás vyzvedávají 3 Benešováci a z jistých důvodů se rozbíháme do města a rozdělujeme se. 4 fanatiky (2MSA a 2TJSH) zadržuje Policie a po 2 hodinách je pouští. Na stadioně nás je asi 24 z toho 19 TJSH(!!!). Domácí klub nám nechce povolit vstup do našeho sektoru a objednaná securitka nám brání v cestě. To neudrží někteří z nás a pouští se do nich kdy 4-5 chlapů v černém končí na zemi. Bohužel ani tak se nedostáváme do sektoru a tak zůstáváme naproti hlavní tribuny. Kravařáků je přítomno odhadem asi 50 z toho většina starší generace. Mladí ubrečenci zůstali asi doma. Support je na strašné urovni, skoro vůbec se nefandí. Náš doping nepodpořilo ani připravená pyroshow která je při příchodu na stadion zabavena pořadateli. O poločase probíhá nějaký konflikt u hlavní brány, který hned končí a vypadalo to spíš trapně. Většina fanatiků Prajzské družby je slušně naložena v lihu a tak co by se dalo od toho čekat. V 80. minutě odchází Hošťálkovická banda v té době asi 13 lidí domů a za bránou se na ně rozbíhá 20-25 nazuřených chlapů z Kravař a ekipa TJSH se dává na ůtěk. Proběhne pár provizorních ran, ale nic velkého. Po tomto incidentu je jeden fanoušek Hošťálkovic zadržen ACABi bez jediného zdůvodnění a propuštěn až zítřejší den za docela slušného bití na stanici.
K tomuto dni snad stačí říct jen to, že uznáváme opět korunu vládce Prajzské Fanouškům a Ultrasákům SK Kravaře.
Myslím, že můj osobní názor zde není důležité, ale chci jen říci že jsem opravdu znechucen tím jak to probíhá na takovýchto důležitých utkáních!.Snad se to příště zlepší.

TJSH+MSA

A.C.A.B


FC MSA vs. SK Kravaře "Mobilizace na kurwu"

1. srpna 2010 v 23:30 | Hošťálkovice Forever !!! |  MSA Dolní Benešov
V sobotu 7.8 od 16:30 hraje naše družba FC MSA Dolní Benešov velmi důležité DERBY s SK Kravaře, kdo byl na jaře tak ví že kravaře přijedou opět ve velkém počtu. Benešováci jak sami víme nejsou na tom po fans stránce nějak dobře. Na tento zápas chystají velkou mobilizaci stejně jako my !! A my je v tom nenecháme a pojedeme podpořit v co největším počtu.