Září 2010

Hlubina-B 3:3 Hošťálkovice

27. září 2010 v 20:20 | Hošťálkovice Forever !!! |  Zápasy
Z plánovaného mega-výjezdu v tento den bohužel sešlo jelikož 70% z nás jelo podpořit Baník do Prahy na Bohemku a některým se prostě nechtělo kvůli velkému nepřetrvajícímu dešti, proto nás vyráží v tento náročný den pouze 6. Po cestě je poměrně sranda, zpívají se chorály a dělají se všelijaké ptákoviny. Na stadion docházíme 40 minut předem. Na začátku zápasu odpalujeme 5 fontán a poté fandíme svlečeni do půl pasu asi 20-30 minut pak to vzdáváme, holt v malém počtu se těžko fandí. Naši hrají na promočeném trávníku poměrně dobře. Poločas je 1:1. Ke konci utkání vstřelíme 2 branky na 1:3 bohužel domácí rychle dorovnávají. :-( Odjíždíme do svých domovů promrzlí, sklamání z výsledku, ale i tak v dobré náladě!!

Ve čtvrtek doufám dorazí co nejvíc lidí na Slovan-B(venku) a v neděli velká mobilizace na domácí utkání proti Hrabůvce, kde musíme předvést konečně kdo je pravým vládcem Prajzské !!!

Video k zápasu TJSH-Bartovice !!

27. září 2010 v 1:26 | Hošťálkovice Forever !!! |  Video
(pro zlepšení kvality přepněte na vyšší rozlišení (480p)
...hvězdy z prajzské to jsme my
z Hošťálek fanatici !!

Hrušov 2:2 Hošťálkovice

22. září 2010 v 19:05 | Hošťálkovice Forever !!! |  Zápasy
Hošťálkovice v tomto zápase remizovali a v tabulce se drží po 3 kolech na 3.místě s 3 bodovou strátou na první Hrabůvku.
Z naší strany na výjezdě ani jeden člověk, takže naše výjezdová nula.

TJSH!!

Hošťálkovice 5:1 Bartovice

13. září 2010 v 15:48 | Hošťálkovice Forever !!! |  Zápasy
Na tento zápas se chystáme už dlouho dopředu,protože je to náš počáteční zápas v této nové sezoně, jelikož jsme nejeli na první kolo do Vřesiny. Někteří z nás se objevují už dvě hodiny před výkopem na našem svatostánku a upravují sektor, který byl trošku rozebrán :-). Oficiální začátek publikovaný na internetovém serveru ofisport.cz byl stanoven na 17:00, bohužel se začlo z neznámých důvodů o 30 minut dřív a proto nás na první odpísknutí bylo jen 10 kusů. V prvních minutách se teprve věší vlajky na plot a to naše TJSH a nová vlajka družebních přátel (kteří přijeli ve 4 lidech) HELL BOYS. Asi přibližně v 10. minutě odpalujeme 4 žluté ohně pro nějaké to spestření zápasu.

v 20. minutě dochází zbytek ultrasáků TJSH, kteří věřili v začátek v 17:00. V tu chvíli je náš celkový počet 22 a rozjíždí se skvělý support určitě nejlepší od našeho vzniku před 2 lety.
dsad

Asi v 40. minutě se odpálí 7 rac a 3 z nich končí později na hřišti.
dsdd

Support je na skvělé urovni, kterému jěště nahrává příznivé skore našeho týmu. V druhém poločase se fandí chvilkama velmi dobře svlečeni do půl pasu. Okolo 75. minuty se odpalujou 3 ohně v sektoru + jeden letí na hrací plochu, natož je zastavený zápas na nějaký okamžik a vyhrůžka směřující k nám kvůli možnému obdržení pokuty.
sddad
Po zápase se uskutečnila velká děkovačka s hráči a rozcházíme se do svých domovů.

Z našeho pohledu určitě nejlepší zápas v naší historii co se týče počtu.
Jen tak dále...
TJSH+MSA

Podzimní sezona 2010 je tady!!!

5. září 2010 v 13:26 | Hošťálkovice Forever !!! |  Důležité
Včerejší dnem nám začala liga zápasem ve Vřesině kterého jsme se bohužel nezučastnili a výsledek zatím není znám. Za týden začínáme prvním domácím zápasem !:)
Proto přijdte všichni pod vysílač na zápas s Bartovicemi od 17:00 v Neděli 12.9.

Upoutávka na celou podzimní sezonu.!! Omluvte kvalitu videa.

FC MSA 3:0 Nový Jičín

5. září 2010 v 13:16 | Hošťálkovice Forever !!! |  MSA Dolní Benešov
Na tento zápas kde se domácí schází v počtu 9 kusů(v tom 1 Ultras TJSH) se nepřipravovala žádná pyroshow ani choreo. Po celý zápas se poměrně slušně fandí na tento počet až na vyjímky. Někteří jsou poměrně dost v alkoholovém opojení a tak to taky vypadá. Někdy spíš lidi okolo sledovali s usměvem na tváři nás než poměrně utočný fotbal MSA. Ke konci se kvůli menším hádkám s pořadateli a "výbuchem" zapalovače schází před sektor asi 5 pořadatelů což je poměrně nezvyklé :). Po zápase přichází děkovačka a všichni odcházejí do svých domovů nebo to někde zapít.