Říjen 2010

Slovan Ostrava "B" 3:3 Hošťálkovice

25. října 2010 v 17:30 | Luke_TJSH |  Zápasy
V uterý 19.10 hrály Hošťálky odložený zápas na půdě Slovanu. Po poměrně skvělém průběhu se už tradičně zápas ke konci pokazil a Sl.Ostrava vyrovnal utkání na 3:3. Nás se jelo pouze podívat 6ks (K tomu určitě přispěl velmi nevyhovující termín (Uterý 15:00)). Bohužel už několikátý zápas jsme takhle ztratili v posledních minutách důležité body a takovýmto přistupem se nám šance na postup a mistra ligy zápas od zápasu velmi krátí.

Za týden v neděli všichni na náš poslední podzimní zápas s Míchálkovicemi, které okupují první příčku tabulky. Pokud máme mít jěště šanci vyhrabat se z městské soutěže, tak právě výhrou nad prvním celkem tabulky je povinnost a taky velká výzva. A proto vyzývám všechny co někdy měli něco společného s Hošťálkovickým fotbalem ať dorazí v neděli a pořádně podpoříme naše borce za vítězstvím !!!

Koblov 4:2 Hošťálkovice "Jazda na maxa"

10. října 2010 v 12:44 | Hošťálkovice Forever !!! |  Zápasy
V sobotu 9.10 kdy hrajou Hošťálky venku s Koblovem se scházíme už okolo 13:30 v přívoze. Nakonec se nás sešlo 24 + 2 co dorazili později na stadion dává dohromady myslím na naše poměry velice slušný počet 26 mladých fanatiků v tom 2ks Ultras MSA.
Po cestě za zpěvu chorálů s roztaženou vlajkou trošku blokujeme dopravu. Na stadion docházíme hodinu před zápasem se zapálenými racemi a slušným supportem. Usazujeme se na rohu, věsíme vlajky. S odpísknutím rozjíždíme určitě náš nejlepší support od našeho vzniku v roce 2008. V zápase taky občas něco malého odpálíme. Kolem 40. minuty naši borci kopou penaltu, kterou neproměnují a místní asociálové a dědci na nás řvou "čuráci,čuráci" na toto to nevydrží jeden z nás a hází žluták na terasu hospody,kabiny(??) mezi asi 20 lidí. Natož na nás od nich vybíhá jeden mladší s cihlou v ruce, který okamžitě dostává K.O a leží na zemi. Hráči koblova jakoby najednou pro ně neexistoval zápas a v 6-7 lidech na nás nazuřeně beží. Při menší 10 sekundové bitce je roztrhána naše vlajka TJSH. Zápas je v tuto dobu zastaven na nějakou tu minutu. V době incidentu se snaží něco řešit přítomná Kriminální policie, ale k žádnému závěru nedošlo. Od tohoto konfliktu je na stadionu vytvořena pořadatelská služba a je přivolána Policie(2 auta). Do konce zápasu se už nic takového významného nedělo, jen se skvěle fandí a sleduje se porážka našeho týmu. Po zápase nepřichází děkovačka, jen pár hráčů přišlo k sektoru a pak se vyfotit.

Cestou zpátky nás doprovází policie a za zpěvu chorálu opouštíme Koblov, pak se rozcházíme do svých domovů.


Jebat Koblov.
Kde byli obávání Koblovští chuligáni, když jsem jim přijeli až domů ?!
TJSH+MSA

TJSH 2:1 Hrabůvka

4. října 2010 v 20:50 | Luke |  Zápasy
Na tento zápas jsme informovali všechno už poměrně dlouho dopředu, ale jelikož opět do toho něco skočilo náš počet nebyl nějaký slavný. Sešlo se nás 15 ks na tento domácí zápas. Věšíme naše 2 vlajky a rozjíždíme na náš počet chvílemi poměrně hlasitý nadprůměrný support, který je chvilkama hodně vyhecovaný, ale jinak po celý zápas průměrné fandění. Ze začátku utkání bouchají kolem sektoru silné petardy. Na začátku druhého poločasu odpalujeme 9 stroboskopů. Do konce zápasu se dobře fandí a hráči otáčejí nepříznivý výsledek 0:1 ve svůj prospěch na 2:1 a tudíž pod výsílačem zůstavají důležité 3 body ! Po zápase velká děkovačka s hráči a rozchod do svých domovů.
O víkendu všichni do Koblova na výjezd !!