Listopad 2010

Hošťálkovice 0:3 Michálkovice + Shrnutí podzimu...

4. listopadu 2010 v 17:27 | Hošťálkovice Forever !!! |  Zápasy
V neděli 31.10 se odehrál náš poslední zápas podzimu a to doma s Michálkovicemi. Na tento zápas jsme se připravovali dlouho dopředu, ale bohužel nám zrovna podle představy nevyšel. Proto se nás schází v neděli v sektoru jen 21 ks z toho 2 z Dolního Benešova. Support je po celý zápas velmi podprůměrný ikdyž místami není špatný, ale to jen zřídka. V první minutě odpalujeme 6 modrých dýmovnic na plotě, bohužel vítr nám v ten den nepřál a pyroshow se tak nevydařila. V druhém poločase v 55.minutě roztahujeme 8 pásů modrých a bílých a na plotě je prosvícena sileuta fanatika 2 žlutými ohni.(Na videu to nevypadá moc dobře jelikož je to točeno z boku, ze předu to dávalo ale velmi dobrý efekt). V 75. minutě odpalujeme 3 žluté ohně. Jeden z nich bere ultrasák TJSH do ruky a vydává se na běh na 100 metrů skrz hřiště! Zápas je pozastaven a po minutě se opět hraje. Na konci zápasu se probírá pár sporů a proto jsme se nemohli na plno věnovat děkovačce, a proto se hráčům velice tímto omlouváme. Příště už to bude tak jak jsme a jste zvyklí !:-)
Závěrem bych chtěl jen říct že podzimní sezona TJSH se nám opravdu vydařila až na jednu výjezdovou 0 v Hrušově. Celkově se u nás tato aktivita zvedá a je to jenom dobře!
Jen tak pro zajímavost naše počty na zápasech TJSH nebo MSA za tuto sezonu:
Kravaře(MSA)-19
FC Vítkovice(MSA)-15
Nový Jičín(MSA)-1
Bartovice(D)-22
Baník B(MSA)-1
Hlubina B(V)-6
Hrabůvka(D)-15
Koblov(V)-26
Valašské meziřičí(MSA)-3
Slovan B(V)-6
Opava B(MSA-V)-7
Michalkovice(D)-21

Za týden všichni na vrchol sezony na výjezd MSA do Kravař. Náš a samozřejmě také Benešovský nenáviděný soupeř se už chystá na toto derby a my bychom měli dorazit v co největším počtu!!Jebat Kravaře !!