Duben 2011

FC MSA 3:1 Bystřice p. Hostýnem "Davide, drž se"

18. dubna 2011 v 9:38 | Young Fanatics |  Zápasy
Tento domácí zápas se opět prolínal s domácím zápasem Baníku, proto se celkově v sektoru schází pouhých 10ks (4 YF). První poločas se nefandí a v druhém občasně něco zařve. Hlavně ke konci zápasu se zaštěká něco proti fízlům atd. a to hlavně kvůli věznenému členovi YF. Celý zápas taky visí nápis v sektoru "Davide, drž se! 1.3.1.2 "
V 89. minutě se odpálí 6 fontán. Benešov otočil zápas na 3:1 a 3 body zůstali na Prajzské.

Fotky budou dodány.

FC MSA 2:2 MFK Havířov

2. dubna 2011 v 22:15 | Hošťálkovice Forever !!! |  Zápasy
V tento den se schází na první zápas jara 31ks (z toho 19 YF) aktivních fanoušků. V prvním poločase je support na vysoké urovni, svoje si užije taky Míra Matušovičů, kterému je jasně několikrát zazpíváno jak moc ho máme rádi. Benešov vede 2:0, ale ne na moc dlouho. V druhém poločase odchází přibližně 12-15 ks a odjíždí na Bazaly. V 60. minutě je vytažena plachta+nápis "Against modern football"

Tímto se náš support mění téměř na nulový. Havířov vyrovnává na 2:2, po zápase proběhne děkovačka a většina jede domu až na 7ks co zustavájí v městě. Ty si potom odchytnou 3 auta a Kripo. Všechny důkladně kontrolují + fotí obličeje. Největší třešínkou na dortě je "Pan" kriminalista, kterého už odněkad známe (že by Koblov ?!, že by Forum "JURA" ?! ) . Děkujem za poznání. Jste opravdu moc skvělý chlap, tak zas někdy :-)